Ka ndonje program per KODI??

con_uk

Anëtar i Nderuar
Me qe jeni nje nga faqet me te medhaja per filma me titra shqip ka ndonje program per kodi ose ku mund ti marr titrat shqip

flm
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ka ndonje program per KODI??

Ma shpjego privat ca eshte ky KODI e te ndihmoj une :p
 

Odeon

Relax
Me qe jeni nje nga faqet me te medhaja per filma me titra shqip ka ndonje program per kodi ose ku mund ti marr titrat shqip

flm
Hyr ne repository tek sistem dhe kerko all repository, kur te dale lista e repository kerko subtiles.org dhe kliko mbi te qe ta aktivizosh (ENABLE).
Me pas shko ne addons-in tend te preferuar dhe aktivizo ne settings e tij subtiles.org dhe zgjidh gjuhen e preferuar te cilen subtiles.org e ngarkon automatikisht ne programet qe ju shikoni.
 

Tiku

S'ka me gili vili mo...vec tre here ne jav. :P
Staff member
Download Kodi no Limits dhe je all set with everything... ;)
 

Bukowski

Gjumash
te mjafton nje androix box me i thjeshti kushton diku te 30-40 € dhe ben mrekullira me te, aq shume sa te merziten pastaj
 
Top