Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Nevrike ti? Nuk dukesh fare. Kisha pershtypjen qe kir nxehet situata je tip qe thjesht largohesh.
Varet per cfar behet fjale...nqfse eshte dicka e parendesishme, se vras trurin shum dhe nuk e zgjas. Kur behet fjale per dicka serioze, kam dhe une ate nervin tim. :)
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Qe jam rrit me kongt DJ Bobos dhe Ice MC se.. :p :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Kam shtuar 6 paund dhe nuk po i rrezoj dot packa se po bej aktivitet maksimal . :(
 

MrCool

Simple
Kam fillu te shoh endrra me personazhe forumi...

@Drejtori hajde me ysht o prifti me azgan dhe i pacipe qe ka notuar ne keto ujera :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: iva

Hera

Moderatorë
Staff member
Qe jam shume e qete shpesh here dua te them gjera e me argumenta ...por pastaj them sja vlen mos u bej si ato
 
  • Like
Reactions: iva

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Kam fillu te shoh endrra me personazhe forumi...

@Drejtori hajde me ysht o prifti me azgan dhe i pacipe qe ka notuar ne keto ujera :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Ore malukat une kam hap buxinec per falje mekatesh por nuk ysht vet, ik atje paguaj nai lek e del i purifiku. :p :D

Vetem superpjeshkat kalojne ka zyra ime per yshtje bio me tre seanca. :p
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Sinqeriteti me te gjithe :(
Fckkkk me duhet ta heq kte ves
 
Top