Kenge Patriotike

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
ia vlen ta degjoni :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0IFS8341MXs]YouTube - Dervish Shaqa - Kenga e Rexhes[/ame]
 
Last edited by a moderator:

*Mia*

Slave To The Rhythm
E zeza.. Suri ca ke pire? :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Mgmc3Pmlp8I&feature=related]YouTube - Dervish Shaqa - Kenga e Azem Galices[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Hk3WeeNi06g&feature=related]YouTube - Dervish Shaqa - Kenga e Isa Boletinit[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=O5fHLWDDddg&feature=related]YouTube - Dervish Shaqa - Moj Kosovë trimneshë dardane[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lC5guibGu_8&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Këngë për Bajram Currin[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0DMmLkMrkZM&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Moj Kosovë[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QkjfBgghmII&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Ty Kosovë këtë këngë ta këndova[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ZNAmi1ACbkI&feature=related]YouTube - Fatime Sokoli - Shota nuse në tirq galana[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Kjo ma knaq SHpirtin

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=URfKD398P5s&feature=related]YouTube - Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha - Hajredin Pasha[/ame]
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Vras mendjen nese im ate nuk i ka degjuar se kishte meshire per mua, apo se nuk i interesonte muzika.
Ne cdo rast, une ia di per faleminderit qe me ka kursyer :D

Por do mesohemi t'i vleresojme bashke me ty dhe keto, avash avash... shuuuuume avash :p
 

Aurora

Anëtar Aktiv
E ndjeka shume patriotizmin Suri sote :D :puc

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2y3zUgqF3_A&feature=related]YouTube - Hareja- vetem pese minuta[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Vras mendjen nese im ate nuk i ka degjuar se kishte meshire per mua, apo se nuk i interesonte muzika.
Ne cdo rast, une ia di per faleminderit qe me ka kursyer :D

Por do mesohemi t'i vleresojme bashke me ty dhe keto, avash avash... shuuuuume avash :p
hahahahhaha eh moj zemer isha shum e vogel unee dhe ishim ner okupimin serb..e kto kengè me kujtojn shum..dhe kur i degjojshim zemra ne 1000000..e tash me kujtohen.me kan mbet ne shpirt dhe zemer andaj me plq dhe sot..dhe trashegimi fmijve t'mi do ja u lej mi degju hahahahaha
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
suri mendoje se titulli i duhur eshte ky ;)
 
Top