Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Kam. Si skam. Por sthem :p
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Kam. Si skam. Por sthem :p
Nderroi koken penes,edhe zhyte ne shishen e bojes,qe fillimi i fjalise te jete me i theksuar.

Madje madje ,aq vemendje sa marrin shkronjat e para,po aq me shije ngelen e ato te fundit. :)E kur te marre malli per mua An'?
Do rreshtesh se qeshuri papritmas ?
Do hapesh librat e tu qe ke nenvizuar per mua? Do dredhesh cigare me duart qe te dridhen sepse asnjehere smesove ta beje sic duhen?
E kur te marre malli per mua An'?

Do shkruash emrin tim rrugeve dhe do lidhesh 5 fjale pa lidhje? Sepse numri 5 kishte rendesi per ty An'. Puthja e 5 te benim dashuri pas 5 diteve njohje. 5 Ngjyrat e qiellit kur ngriheshe ne mengjes per te me mbuluar. 5 kenget qe mbaje ne nje cd ne makine.
 

Passion

Super Moderator
Staff member


@Passion
I nderuar pasion te kerkoj ndjese per reagimin tim prej femije:D
Nuk duhej te sillesha ne ate menyre aq me pak me ty.
Uroj qe nje dite te me falesh dhe mos te me mbash meri:D
Nuk e kam per turp te kerkoj falje kur gaboj.
:emoji_hugging::emoji_hugging::(:(
Te jesh mire @Jetmira,edhe mos ki me te voglin merak.
Lundrim te kendshem ne forum,edhe te dergoj te perzemert pershendetje. :)

Sinqerte
Passion!
 

Barnaba

Well-known member
Nga ajo që " ta merr me miza"..këtij shekulli i takon.
Jo miza, por edhe nje grup luanesh te uritur te ishin midis meje dhe teje, une s'do e ngadalesoja hapin!

Do te t'i ngulja syte sikur te isha i hipnotizuar, por me nje intensitet pervelues.

Do te te hidhja energjikisht mbi krevat.

Do te te kapja te dyja duart me njeren dore dhe t'i mbeshtesja te koka e krevatit.

Dhe kur te ishte ne ate pozicion, doren tjeter do e fusja... poshte jastekut... do merrja kanunin qe ti mban atje dhe do ikja.
 

ZHIGO

wish me well...
Me intrigoj menyra e te qenurit ti, ajo qe je, por jo menyra se si ti me trajton!
Deshira shtyn doren si e shkret te shkruaj pafund e nuk pyet, por mendja kupton vetem me ate cfare ushqehet dhe me ben te dukem si idiot.
Sikur me nuk kam cfare te te shkruaj, por me beso mijera fjale presin miratimin qe kurr nuk do te vij deri atehere kur mendja te thot po.
 

MrCool

Simple
Encore et encore et à chaque fois c'est la même chose :(
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Hiqe ate a se nuk ka vend aty byrazer. lol
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Heeek heee, te behemi çik serioze se lam nam!

Tema: ke 20 min qe ke thene naten. Ç’te mundon qe del: a moment ago?!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
"Buzëqeshini njëri-tjetrit - nuk ka rëndësi se kush është - dhe ajo do t'ju ndihmojë të rriteni me dashuri më të madhe për njëri-tjetrin".
Nënë Tereza
 
Top