Keni dicka per t'i thene dikujt?

Hera

Moderatorë
Staff member
Mos .......
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Nuk po e perseris @Bledi_Shady ,por jemi te vetedijshem qe rrembehemi pas shkrimeve dhe harrojme se ne çteme jemi.
Une sjam fyer ndonjehere per kete,keshtu qe nese do i te mbani paster ambientin:p,e perdorni fshesen pa merak.
(y) Stafit:you are the best!
 

Didi

C'est la vie.
@Tip:

Pash dike ne tren qe ishte origjinal me foton qe solle (ate me nokfen Didi tek bluza).
Per fat te keq nuk arrita ti beja foto. lol
 
  • Haha
Reactions: Tip

Tip

Well-known member
@Tip:

Pash dike ne tren qe ishte origjinal me foton qe solle (ate me nokfen Didi tek bluza).
Per fat te keq nuk arrita ti beja foto. lol
@Didi mos tvi turp kinge! Ne jemi si nje familje tashme (so nevoja me ju referu vetes si nje person qe pe ne tren) :p ...Merr kurajo, zhvishu nga komplekset dhe hudhe foton me bindje te plot qe ne do te pranojm ashtu sic je - pa pik paragjykimi)!!! :love:
 

Didi

C'est la vie.
@Didi mos tvi turp kinge! Ne jemi si nje familje tashme (so nevoja me ju referu vetes si nje person qe pe ne tren) :p ...Merr kurajo, zhvishu nga komplekset dhe hudhe foton me bindje te plot qe ne do te pranojm ashtu sic je - pa pik paragjykimi)!!! :love:
Plaç! lol

Me thuaj kur te jesh qe te ve foton.
Biles, biles do ta ve me gif, u pa puna.
 
  • Like
Reactions: Tip
Top