Keni dicka per t'i thene dikujt?

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Meqe me status sma merr se mi kalon 500 karakteret...

@Lolita pershendetje.
Tek statusi meparshem the se te pritem me kunja e ironi. Ath me lejo te te shtroj nja dy pika

1. Nese ai statusi yt nuk kishte per qellim ironi, kunja infantile mendon se do kishim reaguar? Qellimi yt ishte te hidhje nje kunje , e bere dhe more reston. Nese ti doje te ndaje me mikeshen tende nje mendim e beje ne privat, apo rrjete te tjera komunikimi. Dielli me shosh nuk mbulohet laki e ti kte besoj e di.
Aq sa ti nuk je idiote ( sic the mbreme) po aq as ne

2. Nese qellimi yt ishte te provokoje per ti treguar mikeshes tende, se nuk je e deshiruar ketu...atehere mos u trishto,ne fund more fiks ate qe doje!

3. Nese deshira ishte te vije sic vihet ne nje rreth te njohurish ,uli shpatat e hajde sic te takon ty e cdokujt! As ti , as ne sia kemi borxh askujt ti durojme pordhet. Te jete per ironi, sarkazem apo kunja @Lolita e dashur ,i kemi bere nja 3 fakultete jete!

Kshuqe ulu nja dy shkalle dhe sillu si te takon meqe i njeh antaret , te njohin e si rrjedhoje nje fije respekti i detyrohesh. Faleminderit dhe qofsh mire si andej e si ketej!
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Meqe me status sma merr se mi kalon 500 karakteret...

@Lolita pershendetje.
Tek statusi meparshem the se te pritem me kunja e ironi. Ath me lejo te te shtroj nja dy pika

1. Nese ai statusi yt nuk kishte per qellim ironi, kunja infantile mendon se do kishim reaguar? Qellimi yt ishte te hidhje nje kunje , e bere dhe more reston. Nese ti doje te ndaje me mikeshen tende nje mendim e beje ne privat, apo rrjete te tjera komunikimi. Dielli me shosh nuk mbulohet laki e ti kte besoj e di.
Aq sa ti nuk je idiote ( sic the mbreme) po aq as ne

2. Nese qellimi yt ishte te provokoje per ti treguar mikeshes tende, se nuk je e deshiruar ketu...atehere mos u trishto,ne fund more fiks ate qe doje!

3. Nese deshira ishte te vije sic vihet ne nje rreth te njohurish ,uli shpatat e hajde sic te takon ty e cdokujt! As ti , as ne sia kemi borxh askujt ti durojme pordhet. Te jete per ironi, sarkazem apo kunja @Lolita e dashur ,i kemi bere nja 3 fakultete jete!

Kshuqe ulu nja dy shkalle dhe sillu si te takon meqe i njeh antaret , te njohin e si rrjedhoje nje fije respekti i detyrohesh. Faleminderit dhe qofsh mire si andej e si ketej!
@Lolita a ishte lucky?!
Wtf.
Me mire qe se ruajta statusin per ta postuar dhe une ketej se se merrte me me shume se 500 karaktere.
Respekte luckyt,por te fala @lolites se smori asgje me ate qe fjalor qe serviri vetem ne dy rreshta.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ja te shikojme kush eshte me forum ...ja Beni apelin
 
Top