Kercimi qe preferoni.

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Kercimi qe preferoni.

Te gjithe tangesha qenkan ketu :D
Mua cdo kercim edhe se pak di, ama cdo kercim ka bukurine e vet :)
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Kercimi qe preferoni.

O une vdes per vallet shqiptarce sidomos katjushken e kam fiksim, a do martohet ndonje njeri te vi te mar ndonje valle une? LOL. Por edhe twiksii me pelqen shume. :D
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

Kercim dashurie..
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

Keto kercimet irlandeze jane shume te bukura, dua te mesoj ndonje.

Persa i perket kercimit tim te preferuar ska rendesi... rendesi ka te me beje t'a tund (reggaeton, napoloni... lol) :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Kercimi qe preferoni.

O une vdes per vallet shqiptarce sidomos katjushken e kam fiksim, a do martohet ndonje njeri te vi te mar ndonje valle une? LOL. Por edhe twiksii me pelqen shume. :D

eridiona, prej kure katjushka eshte valle shqiptare??? Kete nuk e ditkam, kam menduar se eshte valle ruse...Me fal per injorancen time!!???

Per temen: Une me deshire e kuaj vallen e shotes dhe te gjitha vallet tradicionale shqiptare, por nuk e kam problem as valsin apo ndonje kercim tjeter ne qift.
 
Top