Ketu filloni biseden me Germen E!!

Passion

Super Moderator
Staff member
E ngriti goten lart edhe u drejtua te pranishmeve.

Mirenjohje per inkurajimin,faleminderit kush kontriboi,falenderime per mbeshtetesit,e Gezuar.

Le te jete kjo thyerja e kesaj shishe si simbol i inagurimit,edhe e plasi ne toke.

Ish shampanje. :)

Teksa te pranishmit duartrokiten,e kthyen gllëjkën e pare ,ai ktheu kurrizin per te lene goten ne nje tavoline e psheretiu,,,,,,,

Nuk pihet shampanja ......... :(
 
  • Like
Reactions: iva

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
E vrau ne nje nate me shi.
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
E si mund tja njohim mendjen dikujt pa i degjuar fjalet ashtu si dhe zemren pa i pare veprat?!
 
Top