Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Po ti kishe dhene kordinatat do i kishe kursy 240 euro keto 4 dite. :p
E 80 faktikisht:p.Vete e ke fajin qe sma ofrove , ju trembe kursit te poundit qe ka rene me duket:D
 

Imp4cT

Not Serious Member
E 80 faktikisht:p.Vete e ke fajin qe sma ofrove , ju trembe kursit te poundit qe ka rene me duket:D
Ku ka hotel 20 paund ne Sarande. Mos je ne Divjake mi. :p
Me co foto kush po te shoqero, po qe mami e ke Free dhe mengjesin e perfshire, po te jete nai Noku edhe jashte te flesh nuk me dhimsesh hic. :p
 
Top