Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

jana80

Super Moderator
Staff member
eshte ora per te thene akoma mirmengjesi?!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Miremengjesi (se kisha harruar :p) dhe mire u lexofshim! :D
 

Tip

Antar Aktiv
Bofshi qef kolektivi! Shkruena/lexoena neser... Ju perqafoj dhe ju puth me shum dashuri te sinqert nga pertej ekranit! :love:
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Bye tash per tash...
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Mirmbrema
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top