Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antar Aktiv
Sa ndjenj e bukur esht ta fillosh diten nen shoqerin tuaj!

*i shko buza vesh ne vesh*
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Pershendetje te gjitheve ju tifozeve te interit... si gjithnje kur vene nai bast per interin lem lesht po varja... ju dum shum... lol lol
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Pershendetje te gjitheve ju tifozeve te interit... si gjithnje kur vene nai bast per interin lem lesht po varja... ju dum shum... lol lol
Edhe une kam filluar ta dua Interin madje dhe interistet. 🤣🤣🤣🤣
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top