Krijimet e muajit Tetor 2019

Krijimet e muajit Tetor 2019


  • Totali i votuesve
    27

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
5 votova , jo se me pelqeu por e lexova me me qejf se te tjerat. Na falni per konfuxionin. :p
 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staff member
Me ne fund i lexova te gjitha shkrimet. Po them nja dy fjale per secilen.

1- Sme pelqeu me thene te drejten.

2- Permbajtja me pelqen por ama sikur eshte shkruajtur me shpejtesi, forma le per te deshiruar.

3- Mezi e perfundova, shume fjale te perseritura, kam pershtypjen se autori nuk e ka rilexuar.

4- Jo keq, lexohej mire pavarsisht fjalive te sterzgjatura por asgje wow.

5- Fillimi sme pelqeu (si edhe fjalit e sterzgjatura), pjesa tjeter qe me e lezetshme.

6- Titulli dhe forma sme pelqejn, por me pelqejn emocionet qe percjell.

Per te votuar, duhet te mendohem perderisa nuk me kaplloi me emocione asnjera ne vecanti.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mir do ishte sikur votimet ketu te behen sikurse te konkursi fotografis..dothot te kemi mundesi te votohet me shum se nje foto.
 
  • Like
Reactions: iva
Top