Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Ne avion per ne kurkundland. :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Aqe e demoralizuar jam se di ase vete ku dot deshiroja.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
N'kafe
 

Vvetoni

Anëtar
Ne Angli me pa Kosoven, po qe sjam.
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ehhhh diku diku......aty diku te mbytesha ne puthje e perqafime
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Ne shtepine time,pikerisht ketu ku jam tani,ngrohte,qete dhe duke u relkasuar nga ngarkesa e dites..
Neser ndoshta nga deti hahahahaham,se me ka munguar keto tre dite.
 
Last edited:

Passion

Super Moderator
Staff member
1568300389782.jpeg

Ma derguan nje foto sot nga ky vend.

Sekret plazh ka pas qene :)

Sakt doja te isha atje sot.

Na honri shpirtin elladhaqis :emoji_yum:
 
Top