Ku do me çoje??

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Ja te vij une poshte
Ty do te coja me pushime ne karburane se ishte bukur moj lumadhe lol
 

Aisela

Antar Aktiv
O pika ty mi :p Do e coja te Dashuria e saj e perjetshme tek mashkulli qe ja mer dhe Romeos ne kethes @Titan dhe pse nuk egziston ketu kafsha :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Pse ma ngul thiken mu ne mes te gjoksit? Coje te pakten cik ma onash :(
Do vij nje dite.....sepse as ai nuk jeton dot pa Aferditen e tij.....

Kte do e coja te paketume te @TheDevil , qe ti dilte nga kutia e ti nxirrte syte lol
 

TiKu1

Antar Aktiv
N'kin per me shtu popullsine. :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Me ke gjet ne kohe te veshtire lol lol

Te dy per kontribut vullnetar lol
 

TiKu1

Antar Aktiv
Ku do e shpija Amaren mo amon, kjo ha luanin jo njerezine. LOL
 

TiKu1

Antar Aktiv
un vdes per bostan lushnje.. LOL
N'mal partizone me mjell hashishka...LOL
 
S

Soul

Guest
ca jan hashishka mar? hahet apo.pihet? ty ne lushnje aty e ke vendin
 

TiKu1

Antar Aktiv
pihen e t'merren mend nqs ke.. LOL Nuk ta hek denimin pa e pa televizorin me miza jo.. .
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Te mbjelli karpuze te oborri komshiut lol
 

TiKu1

Antar Aktiv
Nuk merrem me keto se keto te shpjene atje ku nuk ka GPS me te kthy mbrapa. :D
 
Top