Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Bukur e ka thene Zanushi, i ka bere dhe poezi...

Nqs dashuron amballazhin, dhe ste pelqen prodhimi qe ka brenda... s'bere asgje, me mire te vlersosh prodhimin se sa mbulesen, e cila "hidhet poshte"
Une gjithmon vlersoj produktin qe ndohet pas amballazhit :D :D aty duket :p :p :p
 
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Nuk besoj se ka ndonje rezik tjeter vecse te shohish se ashtu sic mund te terheqi fizikisht, shpirterisht nuk te terheq dot.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Nuk gjykohet libri nga kapaku
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Nuk besoj se ka ndonje rezik tjeter vecse te shohish se ashtu sic mund te terheqi fizikisht, shpirterisht nuk te terheq dot.
Normal mendoj se dhe kjo mund te te ndodh te terheq fizikisht por jo shpirterisht mendoj se kjo esht nje cik me rrezik :D
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Ne nje zhgenjim te madh mendor ...
 

Jetmira

Well-known member
Eshte si puna e saj molles se kuqe.
Nga jashte e embel e nga brenda perbehet nga krimba.
Keshtu jane disa meshkuj
Ne pamje te pare te embel,e shpirti i tyre eshte i hidhur:D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Sepse mund ta kete trurin bosh,e pastaj te duhet me cu per tallazh.
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Nuk besoj se dhe personi ne te cilin ti mund te ndjesh dashuri nga ana fizike e deshiron kte gje(nese vertet ka mend). Pastaj ke dhe nga ato njerez qe e duan vetem anen fizike per ta mbajt si statuj ne dollap :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Pse duhet te jete nje rregull domosdo nese eshte i\e bukur nuk ka tru?

Duket sikur para se te vinim ne toke na dhane letren me vrime :p
O bukurine o trurin..
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Quhet lust/deshire/terheqje fizike dhe jo dashuri...2 gjera komplet te ndryshme.
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Nuk egziston asnje rrezik...ti thjesht nuk mund ta quash dashuri...
Dashuri eshte te duash pertej lekures...dashuri eshte te adhurosh nje shpirt njeriu pa te interesuar se c'pamje ka..
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Maniaket jan neper qeli
S'ka rrezik nga fjala dashuri. :cool::cool:
 
Top