Kur shikoheni ne pasqyre cfare thoni me veten?

PAZUZU

Dark Knight
Mendoj se te gjithe shiokemi ne pasqyre te pakten nje here ne dite....pastaj kush me shum e kush me pak...shpesh here e bejme dhe pa e kuptuar dhe shpesh ndodh qe gjykojme veten kur jemi para pasqyres...cfare ne kalon ne mendje kur shikohemi ne pasqyre?:kercim:
 

Attachments

Po po do ua heqesh mendjen vajzave me kete bukuri.
 
LOL e lezetshme foto qe ke vendos ..

Une them mbase s'me dalin rrudha ..i kam frike :D
 
kush rrin dhe kref floket tani....
 

El'Mejor

Daja
Une ngaqe jam modest ja bej ftu ftu mos me marrin me sysh :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
sa i mir jam mer amon asnji femer seshte ne nivelin tat :p:p
 

Hartini

Well known member
Kur gjasoj mire them me vete jam vertet king , kuse kur gjasoj keq ja le fajn pasqyres .
çeshte kjo pasqyre qe shtemberon imazhet ,pa pa pa.
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
He ke ndonje hall , jo me thot ai e kshtu qe mbaron direkt dialogu , nuk e zgjat me pasqyrimi :D
 

prodigious

I perjashtuar
A te rruhem apo mos te rruhem. Bo sa pertoj.
 

PAZUZU

Dark Knight
cin shef shtrremet ti mer toce....!!!leviz qarkullo tani.....:kercim:
:dance::dance::dance:
 

Opium

Dyrrah
Kur e shoh ne mengjes i the mirmengjes :p
Kur shihem per gjera tjera them kur su qetha qeros :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
" Shyqyr, s'paskam pucrra sot!" :D
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Miku im më i mirë imi je ty pasqyrë, sepse kur qaj, vetëm ty nuk buzëqesh kurrë. :p
 

cat-woman

Une jam.....
kur shikoj veten ne pasqyre...them bobo do filloje lufta prape per rrembimin e elenes se trojes por tani do behet ne athine se po mbyt bukuria ime cunatttttt......
 

gorgona

Goc Tironce
Ftu ftu se po marr veten ne sysh:p
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Pasqyre moj pasqyre,, kush eshte me e bukur une apo komshija?? LOL,,,, jo nuk fakt kur dal para pasqyres them: po si nuk nderrove nje here surrat mi goce po me kte me del perpara :p:p:p
 
Top