Kur shikoheni ne pasqyre cfare thoni me veten?

cat-woman

Une jam.....
shikoj veten dhe e pyes akoma te njejten fytyre ke ...i le leket ne doktora plastike asgje puna e tyre te njejten fytyre te lene
 

Kejla

Anëtar Aktiv
ngerdheshem ( bej lloj lloj fytyrash, i bej stervitje muskujve te fytyres ) keshtu me vjen te qesh me vete ( dmth budallacke ) dhe nisem per ne pune me humor:kercim:
 

iiNa

Anëtar i ri
"o zot sa e bukur qe je"
hahahaha bej shaka, bej shaka...

"iiiiii si i kam floket sot" (ate e tham sa te zjohem nga gjumi)
 

milva

Anëtar Aktiv
Kur shikohem ne pasqyre, perballe se profilin nuk e kam shume te bukur, the:-.hec teta , per moshen qe ke ...ujk...je ujk.(hahaha)
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
E c''fare do te them tjeter,jepi shoku se ka edhe me keq hahahah Jo seriozisht them, ke mundesi te besh gjithcka,imagjino kedo duke kryer nevojat personale, te gjithe te njejten gje bejne, prandaj jepi se m... eshte kjo jete, edhe nje m.. do te bejne te gjithe.LOL LOL LOL LOL
Ps;Sa te bukur ndjeheni te gjithe, dhe mire e keni se i bukur ndjehesh ne shpirt jo ne pasqyrimin e pasqyres. Lum shqipja per modelet qe po i shet me thase se cantat nuk mjaftojne me hahahahaaha
 

alfonci

Veri investigatio
C'fare surrati :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
ufffffffffffff prap ky plakushi :ciaoo:
 

*Linda*

Lost out in the desert
"Moj akoma ktu je ti? ik zhduku se i njejta ftyre eshte.. mos harro: je vone si gjithmone dhe trafiku po te pret, fundja lyhesh ne makine :p"
 

cat-woman

Une jam.....
bobo sa te shkon forma e cat-woman......
 

jana80

Super Moderator
Staff member
un skam raport bashkbisedues me pasqyren e perdor dhe sh here e shoh eger ne kokerr te syrit jo per ti terhequr vemendjen por per mos ta bere te flas ate nga ana tjeter se sja kam ngen :)
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Aww bebw ta ha buzen!
 
Top