Kur shikoheni ne pasqyre cfare thoni me veten?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Dang guuurl, why u so fine?
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Lina neser je per udhe
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Zakonisht para pasqyres nuk kam kohe te flas me veten hahahha
E vetmja gje qe beje eshte te drejtoj floket e hallaktur...te shplaj syt e mullosur nga gjumi i keq i nje nate me pare..
Dhe te trukohem...lehte..
Sepse edhe nese do te kishe deshire te beje nje make-up me profesional..orari ne te cilin dal ne mengjes nuk ma lejon hahaha
Prandaj kam enderruar nje pune ne oren 8 te pakten...se ne oren 7 pa 10 qe dal une...njerezit tremben nese te shohin me sy te zinje e buzet te kuqe...
Pasqyra eshte sendi qe shoh me rrall...dhe kur shihemi...fatkqesisht nuk kemi kohe te bisedojme...
Ajo thjesht pa fjale me thote:
Nuk ka rendesi nese trukohesh shume apo pak...rendesi ka te buzeqeshesh...dhe te zgjohesh me deshiren e mire per te filluar dhe perballuar nje dite te gjate...
Ne vend te buzeve te kuqe...vendos nje buzeqeshje...jam e bindur so do te te beje te shkelqesh me shume...
 

Vajza

Moderator
Staff member
Nuk kam kohe te shihem gjat ne pasqyre , por donjeher me ka ndodhur kur merzitem dhe e gjej veten perball pasqyres tu e qortuar veten .. :))
 
Last edited:

lovely

Anëtar i ri
shoh veten ne permasa te papelqyera por dhe disi te pranueshme nga halli ,

kur nis e bej tualetin atehere ndjehem e bukur dhe them tani po qe peshorja do filloj te funksionoj

ishalla sna hani me sysh e te na thyhet ndonje pasqyre qe sjell ters 7 vite

apo pak jam une 7 vite me vonese dhe pasqyren kam monget lala
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
rruju mer dreq se je bo si prifti i rronxes.. :D
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Ai nga ana tjeter me shef shtremet dhe me thote:
-“Do Ja them sot e kam vendosur”!
- une e kap per fyti dhe I them: guxo e thuaja nje fjale po s’te lashe shakull ne vend!

Kshu shkon gjate kjo pune me sherr e shamata derisa thyej pasqyren dhe behet si dua une.
 
Top