Libri i fundit

Monique

Shine like a moon!
Staff member
S'para lexoj shqiptare pervec atyre qe jane te njohur.

Se di ne i ke lexuar librat e Kongolit apo Kekos?
Ja vlejne shume
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
F41BD9CB-C71D-43B5-A1D2-85FF7CD11940.jpegE mbarova se lexuari...Fillova kte librin tjeter brilan ish..
 
  • Like
Reactions: iva

Barnaba

Well-known member
Lexim s'mund t'i them - me sakte torture per te nxjerr informacionin qe me duhej nga disa faqe te nje libri latinisht te shek. XVII.
 
  • Like
Reactions: iva

Levina

L.E.V.I.N.A
Gjuetari i balonave
Nje roman shume I bukur, pa ekzagjerime, pa absurditete, shume real,
 

Soulmind

oNcE...
Kam nja 4 historia stive aty qe duhet ti mbyll per 1 muaj Lol

perndryshe mbylla librin 'sociologjine e vendit'..
 

Levina

L.E.V.I.N.A
1689947Histori e gjate, por te keshilloj ta lexosh, tani qe mu kujtua, do ti mbaroj dhe ato pak faqe.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ngjarjet e librit u zhvillokan në Pakistan...
Së shpejti do të shkoj në Shqipëri e po e gjeta si libër, do ta blej.
 

Monique

Shine like a moon!
Staff member
Ngjarjet e librit u zhvillokan në Pakistan...
Së shpejti do të shkoj në Shqipëri e po e gjeta si libër, do ta blej.
Te tre librat e Hosseinit qe kam lexuar jane te mrekullueshem edhe pse varet nga lloji qe te terheq.
Pervec gjuetarit te balonave do te sugjeroja
Nje mije diej vezullues
Dhe malet oshetin
 
Top