Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Legally_Sweet

The Donna to your Harvey
Staff member
Jo lene mos hajde se atehere ke qene me mustaqe hahahahaha
Edhe tani me mustaqe jom, thjesht vetem per sonte i kam i heq. :p
A me pranon ti Mogli mua keshtu si jam, me mustaqe dhe pa mustaqe, ne te mire e ne te keq?
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Drejt me thene pertova me e lexu se cila a ideja per kete teme por kam me thon di fjal.... :p

Kujt po i piip per Helenen e Trojes se ka dal mode kena keto Helenat latinka etj etj qe nuk po na len me fut nai lek n'shpi. kunder ketyne duhet me luftu gjer ne piken e funint te lere se nuk du me e thon qi mos bofshin hajer jarebi. :p :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A po i biejme dushmanit o burra?! Po ta nxeme pergjumshem e po ta masakrojme :p
 
Top