Mashkull simpatik apo burrëror…?

kitrra 123

plak gjufurrak
Simpatikun ta rrehin e ta marrin grate e mahalles ;) e te jete burre ju thote: S'du :p
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Staff member
Simpatikun sot eshte simpatik neser u be qeros 100 kilsh...un per vete e dua burreror!
Burreror me kuptimin qe ti ket pesh fjala, te mbroj dhe te bej gjithcka per familjen e tij....ku partnerja e tij te ket shpatull ku te mbeshtetet.
 
Top