Mendim i castit?

Iva1

Well-known member
Zot na ruaj!Ka filluar dhe linja e internetit me trajton si gjirokastrite.Mi jep me cc njesite.
@Empire pika inshallah se ty do te te kete degjuar.Se mu ngriten nervat!?
 

Empire

Well-known member
Zot na ruaj!Ka filluar dhe linja e internetit me trajton si gjirokastrite.Mi jep me cc njesite.
@Empire pika inshallah se ty do te te kete degjuar.Se mu ngriten nervat!?
Mos u inatos sepse kur njeriu inatoset i rritet temperatura edhe truri konsumon me shum glukoze dhe proteins edhe gjaku fillon qarkullim me te shpejt dhe si pasoje rruazat e kuqe kerkojn me shum oksigjen glukoze edhe proteina per te ushqyer trurin , clirimin e nxehtesise edhe si pasoje e kesaj do te duhet te konsumosh me shum ushqim qe do te thot harxhim i pa dobishem ??????
 

Iva1

Well-known member
??????????
Mos u inatos sepse kur njeriu inatoset i rritet temperatura edhe truri konsumon me shum glukoze dhe proteins edhe gjaku fillon qarkullim me te shpejt dhe si pasoje rruazat e kuqe kerkojn me shum oksigjen glukoze edhe proteina per te ushqyer trurin , clirimin e nxehtesise edhe si pasoje e kesaj do te duhet te konsumosh me shum ushqim qe do te thot harxhim i pa dobishem ??????
????????????
Mendimi pare me erdhi te mbushja vasken e te relaksohesha,po jo sbehet se harxhij shume uje.Si mumd ta stopoj kete gjendje,omg spo di nje menyre ekonomike????
 

TiKu1

Well-known member
Po vonohet kjo taksia, do me humbase avionin toci i kuklles. :(
 

Iva1

Well-known member
Kam dal ne perfundimin se nje nga gjerat me me shume vlere eshte si te qendrosh e qete ndaj gjerave qe te tjeret provokojne !Nga ata te cilet nuk e dine cdo te thote :liri.Se askush nuk eshte i lire deri ne momentin qe kerkon te bie ne sy.Lavdi Zotin jam e lire dhe e shijoj ne cdo lloj dimensioni kete liri!
 
Top