Mendim i castit?

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Nje kafe te forte per te pire se jemi si te dalldisur sot.
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Sa te shijo kjo kafja mbas gjumi.
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Gjithmone pasi perfundojne ndeshjet e kombetare me humbje them se nuk do i shikoj me ndeshjet e saj .

Serish s'mund ti anashkaloj.

Nje bravo te madhe dardanve.
 

Dorina

Zikaltër
Nostalgjia është xhepi ku shpirti ruan, ato që ka humbur...
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Skam mendim
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
kam vene nje maske flokesh me perberje bimore ,po pres te behen 30 minuta per te bere dushin.
Pas tere veres plazh, tani duhet me fillu me trajtu mbetjet e kriprave ahahahahahahah.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ne ate rrugen e shkrete ndersa do jemi vetem ne te dy..do nxjerrim doren nga dritarja e makines..e do me buzeqeshesh,atehere me lejo te puth supet e tua...te ve kaseten me kenge dhe te me tregosh se si u dashurove me mua.
E te ndjej majat e gishtave tek mollzat e mia,e te ndjej ndersa qesh here pas here,e pastaj te shoh nofullat e tua ndersa shterngohen me njera-tjetren ndersa sheh rrugen drejt e me premto, me premto qe do jesh shtepia ime..
Dhe per nje motiv absurd une do ndjej faqet qe me njomen nga lotet...sepse kjo gje e jona eshte krijuar per tu jetuar vetem nje here

 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

Frank

No Love Lost, No Love Found!
U çudita si fillim me ate pjesen ku thuhej fut kaseten. Ne 2019 kasete?!
Pastaj u rimendova dhe thashe kjo ka ndodhur vertete se kaseta ka kohe qe eshte zhdukur nga qarkullimi e per pasoje qenka e vjeter edhe si histori dhe u ndjeva i trishtuar.


Nuk mundem te te bej reaction?
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
U çudita si fillim me ate pjesen ku thuhej fut kaseten. Ne 2019 kasete?!
Pastaj u rimendova dhe thashe kjo ka ndodhur vertete se kaseta ka kohe qe eshte zhdukur nga qarkullimi e per pasoje qenka e vjeter edhe si histori dhe u ndjeva i trishtuar.


Nuk mundem te te bej reaction?
Doja thjeshte te dija.. :)
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Skam mendime casti se ato i formoj para se te vije casti.. :p
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Te mos harroj te gatuaj zouxoukakia per sot
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nostalgjia është xhepi ku shpirti ruan, ato që ka humbur...
Tkam thene!!! Gjerat qe te interesojne futi ne cante.....
Po sme degjove
Sa mire qe une smbaj xhepa hic
 
Top