Mendim i castit?

jana80

Super Moderator
Staff member
iku vera...iku edhe vjeshta... :///
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
S'po freskon hiç ky shtatori! pfffff
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Pse freaking e kemi fillu diten me kemben e majte sot qe ja piiiip rab e shpajs... lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
mu kujtua njeri nder filmat me te mire:

 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ka disa gjera qe mund ti dhurosh dhe nuk te harxhohen!
Fjala e mire, Buzeqeshja dhe Miresia!
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Ka disa gjera qe mund ti dhurosh dhe nuk te harxhohen!
Fjala e mire, Buzeqeshja dhe Miresia!
Der me tash e dashur jane ilaci i vetem qe shkenca moderne ka prodhuar per te te bere te ndjehesh mire.
Ai qe i dhuron e di mire edhe efektin qe kane nese ja dhurojne.Kush nuk i perdor,ska per ti mesuar kurre te mirat e tyre:)
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Ndodhe edhe te mos te te ndal asnje mendim...ndoshta nga qe ke kaq shume neper trurin i cili punon me kohe te plote hahahaha...nuk di se ku te ndalesh...
Thjesht ndjen se sa embel era perkedhel pemet...e ti do doje ti ngjaje sado pak...
 
  • Like
Reactions: iva

Tip

Well-known member
Na la pa men kjo gruja siper!

*i rrjedh i pik loti nga syni majt tek mbehet i mahnitur dhe ne delir duke lexuar kete perl te artikuluar me kaq mjeshtri nga ky shpirti artistik i moshes se mesme*
 
Top