Mesazhi me i vecante..?

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

-Ne nuk jemi te lidhur. Nuk kemi qen kurre. Ne jemi thjesht dy njerez qe duhen shume fort, qe perjetojne cdo te mire e te keqe te shtrenguar bashke, qe japin jeten per njeri-tjetrin. Por vetem te lidhur nuk me pelqen ta quaj ate cka un dhe ti jemi. Ne shpirtrat tane ekziston dicka me shume se nje lidhje.

p.s Dikur lol se tani jam Single
Sa te paska dash mo aman!:p:plol

Mos u stermundo ti tregosh askujt arsyet pse duhet te qendroje prane teje. Cdokush qe e ndjen kapercen te gjitha lumenjte e heshtjes tende, dhe e gjen vete uren qe ju bashkon brigjet. E ne mos e befte mos u hidhero, perkundrazi, gezohu qe dikush i cili nuk te meriton nuk eshte me pjese e jetes tende!

MasteR

I'm offline

Monique

Shine like a Moon!
Staff member

Bota o portokall o arlea-mesazh per arlean kjo

sensuu

sweet

jo i vecante por ishte nje mesazh qe me beri te qesh ku me thoshte:nuk e di cfare mi kishe bere asaj kafes sot,sepse te kam menduar vetem ty :D

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

Ne tel smbaj mesazhe
Me ka hyp ky ves qe ose i fshi pa dashje ose pasi i lexoj 100 here prap i fshi.
Gjithsesi disa mesazhe nga mami, motra e vogel dhe mesazhi i pare qe me tha ne mesazh 'te dua'

Une doja te thoja , jane ato emocione qe hap tel me mendjen qe do gjesh mesazhe te rendomta
Fillon e buzeqesh me vete, te dridhen pak duart, edhe pastaj afron tel afer vetes, nganjehere edhe te shpeton ndonje puthje aty :p
Te gjithe keto sms qe te bejne te jesh jo normale ne syte e te tjereve, jane mesazhe te vecanta :)
Si ndryshojne kohet moj e vjetra Nick ehh lol

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫

I kam pas do msg t bukra ball I kam fshi pa dashje

Passion

Super Moderator
Staff member

I NDERUAR Z,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ne baze te kerkeses tuaj BKT ju njofton se ka kryer pagesen e fatures se OSHEE si me poshte:

Kodi i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Emri i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Numri i Fatures: ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Data e Fatures: 01-MAR-16
SHUMA e paguar: 822.4 ALL
Data e Pageses: 17-MAR-16
Paguar nga llogaria: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Per cdo problem mund te na telefononi ne numrin +355 42 266 288 ose te na shkruani ne adresen e e-mailit: callcenter@bkt.com.al

S'po nis me ato tjerat.

Nga ti gjesh,e nga te japesh me pare:nerv::nerv:

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

I NDERUAR Z,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ne baze te kerkeses tuaj BKT ju njofton se ka kryer pagesen e fatures se OSHEE si me poshte:

Kodi i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Emri i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Numri i Fatures: ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Data e Fatures: 01-MAR-16
SHUMA e paguar: 822.4 ALL
Data e Pageses: 17-MAR-16
Paguar nga llogaria: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Per cdo problem mund te na telefononi ne numrin +355 42 266 288 ose te na shkruani ne adresen e e-mailit: callcenter@bkt.com.al

S'po nis me ato tjerat.

Nga ti gjesh,e nga te japesh me pare:nerv::nerv:
lol lol lol

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member

Kam 10 dite qe jam pa numer fare..,pa le me te me vijne sms.
Eh bote e poshter,po me duket vetja si ne shekullin e 19-te..:p

Fiore

Anëtar i Nderuar

Asnje sms as mua .. Rehatllik i papare!
Nevi te dergoj une motra sms ty :l

MasteR

I'm offline

Ta sjell cik tel se si punon mikrofoni shife cik

p.s Ja ktheva:Sa mire do ishte mos te te kishin punuar as sms lol

jana80

Super Moderator
Staff member

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

Nderro turnin me mua :p

Fly

Shy

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.
sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar