Meshkujt më dorështrënguar sipas horoskopit

Hera

Moderatorë
Staff member
Meshkujt më dorështrënguar sipas horoskopit


Nëse partneri juaj është dorështrënguar, atëherë i përket kësaj shenje horoskopi! Të jesh dorështrënguar nuk është një cilësi e atyre që dashurohen, por fillon e shfaqet dalëngadalë me kalimin e kohës në një marrëdhënie.

Ja cilët janë burrat më dorështrënguar të zodiakut:

Demi
Burrat e kësaj shenje e dinë se ç’të bëjnë me paratë dhe i investojnë me përgjegjësi. Por nëse një shpenzim i caktuar lidhet me komoditetin e tyre, nuk hezitojnë ta bëjnë
Akrepi
Kjo është shenja që eksploron edhe skutat më të fshehura për të zbuluar një ofertë. Ju pëlqejnë skontot, por mbi të gjitha kursimi.
Bricjapi
Bricjapët kanë një sens të mirë kursimi sepse janë të përgjegjshëm. Nuk bëjnë kurrë blerje impulsive dhe paguajnë gjithmonë çmimin e duhur për diçka që u pëlqen vërtet.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Te gjitha golddiggers te mbajne shenim :p
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Që ka meshkuj dorështrënguar ka... po disa janë shumë fare.
Unë vetë njoh disa kopracë që janë në kufirin mes qesharakes dhe të neveritshmes, e nuk di se ku t'i vësh.
Kam vënë re gjithashtu se njerëzit më kopracë, janë të shkurtër...
Këtyre të shkurtërve, mangësitë trupore u pasqyrohen edhe në karakter..
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Që ka meshkuj dorështrënguar ka... po disa janë shumë fare.
Unë vetë njoh disa kopracë që janë në kufirin mes qesharakes dhe të neveritshmes, e nuk di se ku t'i vësh.
Kam vënë re gjithashtu se njerëzit më kopracë, janë të shkurtër...
Këtyre të shkurtërve, mangësitë trupore u pasqyrohen edhe në karakter..
Thyeje kete pershtypje se njoh une nja dy zgalloper te gjate more qe se fusin doren ne xhep sikur kane neperken atje:p:D
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Thyeje kete pershtypje se njoh une nja dy zgalloper te gjate more qe se fusin doren ne xhep sikur kane neperken atje:p:D
Nuk jam shprehur mirë, sepse duhet të shtoja fjalët "në përgjithësi" dhe "shumë të shkurtër" ... por mendova se do të kuptohej ajo që thashë.
Sa për përshtypjen, këtë nuk e ndryshoj dot, sepse u besoj instinkteve të mia, por edhe përvojës jetësore.
Në përgjithësi, njerëzit e gjatë më duken me shpirtmëdhenj e me karakter, kurse ata që janë shumë të shkurtër, më duken më kopracë... e njerëz të vegjël edhe në karakter.
 
Top