Mir se erdhe @joker

Lindis

Antarë i Respektuar
Mireserdhet!
Qendrim te kendshem, mbani fort vezet Z.Bedri dhe unjuni ta pjekim nje pule. Pa he thoni si vene punet andej? Ketu mos u merakosni, jemi pak erresire e nuk shihemi dot, ama uje/ lengje ka here pas here. Zakonisht gjendemi tek njeri tjetri duker perdorur duart( mbi tastiere dihet) dhe ndonje pseudo name per tu dalluar ne tufe,ky juaji me pelqen, eshte hollivudian 😉😁
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Mire se erdhe , rri si ne shtepine e Ngu-se... lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se ke ardhe
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Vura batlerin te sjelle kafe se asnje nuk u tregua as I zoti shtepise

Mirserdhe @Joker

Tea-or-coffee.jpg
 
Top