Mire se ju gjej

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Miresevjen.
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
@Monique ta plotesova deshiren
Shife .....
Te tjerat ma vone
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
@Ledia oj mikja ime e vjeter......
U bene 15 vjet qe njihena a ne shume
Me vjen mire qe te gjej ketu yll
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Me poezine pra qe me the me lart
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Se kisha pa kete teme une.:)

Hajde mire se erdhe dhe qellofsh ne shenje.:p
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Se kisha pa kete teme une.:)

Hajde mire se erdhe dhe qellofsh ne shenje.:p
spo shof asi shenjester njihere per njihere
sdi ka me ja nis :p
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
me ta thane spo di se si me ta thane.............. e kupto vete ti
O genci ose o rifat
A selam qysh po e don emrin ??
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
O shemsi ore shmsi
Ruhu se ty kam me te .... nxi
Dale kadalë ti mos u gut
Je djale flori sje hajdut
Kshuqe mos i neh o trullan
Pa i mare me mu ski ka ja mban
Eh shemsi more shemsi
Tutna se me del bakerr
Se vleren ta di per flori
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Miresevjen!
I love Fieri, kam kujtime të bukura fëmijërie në atë qytet :)
 
Top