Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Meqe e rihapa perseri temen per tejkalim postimesh.
Kete e kam per veten time,dhe per cdo njerin/njeren nga ju nese e pelqeni!!


 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Per qejfin tim.....dhe per kete dite me diell

 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Per ty per ty....po futja kot po he lol

[video=youtube;tt2k8PGm-TI]https://www.youtube.com/watch?v=tt2k8PGm-TI&list=RDksdAs4LBRq8&index=3[/video]

Edhe mos ec aq shpejt se do na cosh per kolloqifte :p
 

Vvetoni

Anëtar

Kosovë Urime ditëlindjen 10 vjet :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

edhe une per Pavaresinë e Kosovës sonë të dashur :) .... Shum SUKSESE ne te ardhmen.......Tث DثSHIROJMث!!! 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

për Kosovën tonë dhe Shqipërinë......

[video=youtube;k-edpZTPcLs]https://www.youtube.com/watch?v=k-edpZTPcLs[/video]
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

per Jetmira.....
:)


 

Zana1

Braveheart
per Stafin

[video=youtube;0Vf-8ixeeqA]https://www.youtube.com/watch?v=0Vf-8ixeeqA[/video]
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Vetes dhe kesaj dite ! :)
Cdo dit eshte nje udhtim ne kohen tone.
Ne shpirtin tone!
Eshte nje mundesi per te shkuar me tej,me shpirt mendime veprime.
Eshte nje mundesi per te zbuluar pak me shume,,pak me tej nga vetja dhe bota,,,
koha eshte dashuria e jone,dhe ne jemi bekimi i kohes sone.


 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Veten si fillim.Passion, nuk e di ne mund te pelqej rryma ama muzika eshte e bukur. : )
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Veten............


[video=youtube;-Uwnnx6X2_A]https://www.youtube.com/watch?v=-Uwnnx6X2_A[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top