Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antar Aktiv
@Monique o dashuri o shpirt, o yll i bukur qe rrezato feminitet ne cdo gjest qe bo. Je femra me e hijshme dhe me elegante qe ka pas na i her virtualiteti Shqiptar. Percjell qyteterim, inteligjent, fines... jo si ca australokithekus hibrid me nishona me lesh ne surrat qe hecin zbath dhe hypin neper pem :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top