Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
@Monique o dashuri o shpirt, o yll i bukur qe rrezato feminitet ne cdo gjest qe bo. Je femra me e hijshme dhe me elegante qe ka pas na i her virtualiteti Shqiptar. Percjell qyteterim, inteligjent, fines... jo si ca australokithekus hibrid me nishona me lesh ne surrat qe hecin zbath dhe hypin neper pem :p
Tani prit kur te na kurorezojne si cifti me i shkare i virtuales lol lol ...
a don ti gjin me luftue per kete trofe qe sa e more lol
 
  • Love
Reactions: Tip

Tip

Antar Aktiv
Tani prit kur te na kurorezojne si cifti me i shkare i virtuales lol lol ...
a don ti gjin me luftue per kete trofe qe sa e more lol
Sigurisht qe po nuk ishe i gatshem te luftoje, nuk do te arrije dot kurr te fitoje nje femer si ty! Ti je nivel tjeter shpirt! Ti sje si kto femrat refugjate qe mledhin ulli neper pem! Ti je e vecant! Je shembull per gjinin femrore. Cdo mashkull do te ishte krenar per te pasur nje femer te vertet si ty ne kra!
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top