Për çdo shenjë horoskopi, një veshje gjumi

Jetmira

🎧🎵💙
Cilat pizhame ju përshtaten me shenjën tuaj astrologjike? Jeni më pro rehatisë apo pamjes seksi? Zbulojeni!

Virgjëresha, Luani, Peshorja, Peshqit- Me këmishë nate. Juve ju pëlqen të flini me veshje të lehta dhe të dukeni seksi. Këmisha e natës është perfektja për ju. Ajo do ju ofrojë përherë butësi dhe do ndiheni me klas edhe kur të jeni nëpër ëndrra.


Akrepi, Bricjapi, Binjakët- Me veshjen e Evës. Sipas Dritare.net, juve nuk ju pëlqen të ngarkoheni në gjumë dhe adhuroni të jeni sa më të thjeshtë, pra pa robë në trup. Sa shumë që e adhuroni butësinë e pambukut të çarçafëve… Edhe ftohtësia e tyre ju bën të ndiheni mirë dhe të mbështilleni për një gjumë edhe më të ngrohtë.

Gaforrja, Ujori, Demi- Me pishame të gjata. Për ju mbi gjithçka është rehatia. Gjumi është i shenjtë dhe doni ta bëni në kushtet më të mora të mundshme, mundësisht me pizhame të ngrohta e të gjata.

Dashi, Shigjetari- Me fustan gjumi. As shumë as pak, për ju më e përshtatshmja për të fjetur është fustani i natës. Më të ndihesh edhe rehat edhe ruan pak sensualitetin. /A.S-Dritare.net
 
Top