Parfumet

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Monique Pa merak, e ke dhurate kur te vij ne tokene meme. :)
 

Hera

Moderatorë
Staff member
christian-dior-jadore-eau-de-toilette-50ml.jpg

Kjo me pelqqen shume
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Jam adhuruese e parfumeve...nese ka dicka qe une kam me shumice jane parfumet...
Ndonse jane te ndryshme...ato kane nje te perbashket te madhe...jane perhere aroma te lehta...arom lulesh...frutash e zambakesh...
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Problemi me i madh qe une kam.Me duken kaq te embel,kaq te mire,kaq ndjelles kur i ndjej tek te tjeret,por shume here kam shpenzuar kot.Nuk mund ti ndjej me shume se nje ore tek vetja ime.Me ze.Me trullosin.Se di as vete pse.
Te vetmet qe me pershtaten eshte :Amber Elixir night ( Oriflame) Amber white (next) C’est la vie (lancome) .
Nga nje ane me mire se nuk shpenzoj shume:p:D
 

lovely

Anëtar i ri
perdor orchid eau de toilete

nk i qendroj kurr besnike

preferoj te ngas larmishmerine e kolme
 

Amara_La_Negra

Well-known member
Pika ime e dobet parfumet.kom perdorur shume j'adore parfumi im i pare gucci rose kryeveper D&G light blu ( akoma perdor kremin e trupit) hypnose, C'est la vie nice para 2 muajsh me mbaroi e sh te tjere si aqua di gio etc porrrrrrrr, si sapuni 15 ska Nona nona.Afrohej mashkulli dhe dashuronte lekuren e femres
Ps: shumicen e parfumeve mi kan bo dhurat :p
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Pika ime e dobet parfumet.kom perdorur shume j'adore parfumi im i pare gucci rose kryeveper D&G light blu ( akoma perdor kremin e trupit) hypnose, C'est la vie nice para 2 muajsh me mbaroi e sh te tjere si aqua di gio etc porrrrrrrr, si sapuni 15 ska Nona nona.Afrohej mashkulli dhe dashuronte lekuren e femres
Ps: shumicen e parfumeve mi kan bo dhurat :p
Vdeksha per ty ,sapun me ere ahahahhahahahaha
 
Top