Pershendetje te gjithe anetareve nga une

Lela_Dr

Donatorë
pershemdetje,
une nuk jam e re ketu perkundrazi kam qene nje nga Admin qe kemi themeluar per rritjen e ketij forumi. U largova per disa vite, se ja ashtu te merr jeta lart e poshte.
Nese doni me shume info me shkruani ketu.
per ato qe me njohin i pershendes me mall.
Kemi qene nje grup i papare dikur.

Puc puc nga una
 

Legally_Sweet

Alis Volat Propriis
Staff member
Hello ;)

Shum pak veta kan ngel nga ajo koha kur ke qënë ti ktu...shumicën i ke të rinj.
 

WxP

.
avash lega :p se jam edhe une ktu :D lel mire se ke ardhur knaqesi qe te shiko ne forum...
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Mire se ke ardhur Lela_Dr
 

Lela_Dr

Donatorë
avash lega :p se jam edhe une ktu :D lel mire se ke ardhur knaqesi qe te shiko ne forum...
Epo ti me kujtove forumin dhe une tak fak pasi shkrujta nja 10 passworde hyra me ne fund.

mire se ju gjeta te gjithve. Edhe pse skam shume kohe te merrem, por kur kam mundesi ju lexoj me qejf.

Kaloni bukur dhe ju grupi

WxP po kjo Donatore cdo te thote tani, apo qe kam dhene nje dore dikur, kur ishin te rinj ?
 
Last edited:

Lela_Dr

Donatorë
Mire se erdhet,shpresoj te mos humbesh serish :)
Edhe une i them vetes mos te humb me, por cti bejme kesaj jetes frenetike qe as vete se di si fluturon.

 

Passion

Super Moderator
Staff member
Ke te drejte.
S'kam pas qene asokohe (aktiv).
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ti je e vjeter ...por po te urojme mirseardhjen ne te rinjt ....mirserdhe :fluturbardhe:
 

Lela_Dr

Donatorë
Ti je e vjeter ...por po te urojme mirseardhjen ne te rinjt ....mirserdhe :fluturbardhe:


Flm Lina ::kafe::
 
Top