Punime nga duart tona...

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

ky deti vec , me zuri.,..shume dallge paska lol
mos e fut gocen aty moj :p
Ne fakt po te vesh re perve dallgeve qe kane marre kot ne cdo drejtim, si tsunam, kemi dhe ca shtellunga resh mu ne mes te detit, hahaha

Monique

Shine like a moon!
Staff member

Ne fakt po te vesh re perve dallgeve qe kane marre kot ne cdo drejtim, si tsunam, kemi dhe ca shtellunga resh mu ne mes te detit, hahaha
po po pashe edhe pulbardhat , najs najs

14642237_1796574120583617_5381980760116250820_n.jpg

Mjesi! :)
Tani nuk e di nese po e postoj ne temen e duhur...gjithsesi ja mora nje shoqe kete gjene nje dite perderisa po pastronte bodrumin e desh ta hidhte, (me keq se ata jevgjet qe mbledhin vjetersira ahah :p ) dhe uala e shnderrova ne nje komodine te thjeshte dhome.
Hera e pare qe merem me dicka te tille ne fakt dhe po me pelqen si hobi.. :)

Soulmind

oNcE...

S'po di ta sjell apo jo punimin e radhes :p

Pse jo mi Soul,apo ke frike mos humbesh ne konkurence!? ahaha :p

Bjere te marrim ndonje ide e ne.. :)

Soulmind

oNcE...

Pse jo mi Soul,apo ke frike mos humbesh ne konkurence!? ahaha :p

Bjere te marrim ndonje ide e ne.. :)
Haha jo mi jo se ket teme e kam personalizuar :) po s'i kam be foto ala, Lol

Presim ne Soul! :)

Une kam bere e dicka tjeter,kesaj here dicka te vogel por qe besoj se ka dale bukur...te shoh nese marr guximin ta postoj ndonjehere..!

jana80

Super Moderator
Staff member

Kisha lexuar ne internet rreth ktyre kavanozave te endrrave kshu qe vendosa te bej dhe une nje, me materialet qe gjeta ne shpi. Ideja eshte qe te gjith pjesetaret e familjes te shkruajne deshirat e tyre per vitin qe vjen dhe ne fund te vitit te hapet kavanozi dhe te shihet cilat prej deshirave u realizuan. Kam degjuar te thuhet qe nqfse endrrat/deshirat shkruhen ne nje leter behen me te realizueshme kshu qe me pelqeu si ide. :)

....kapaku

Po sille mi se kush do te te shaj? Ketu po te shau kush vec une do ebej. Po e bene te tjeret mos e quaj :p[/QUOTE]

eshte sh e bukur soul.. te komplimentoj vertet... nocioni i nje bote ku ne bejm sehir mbi cdo re te zez qe na ze shikimin... telespektator!!

Last edited by a moderator:

Epo tani une e ti asnje krahasim,ti e ke zanat moj goce ahaha

Ah bukur,diku duket hena dhe tre dallendyshe ose pellumba qe cicerojne mbi telin e shtylles...dhe me tej horizonti qiellor i turbullt,i vrenjtur.... ,besoj ta kem pershkruar sakte sic e ke menduar fillimisht :)

Soulmind

oNcE...

Epo tani une e ti asnje krahasim,ti e ke zanat moj goce ahaha

Ah bukur,diku duket hena dhe tre dallendyshe ose pellumba qe cicerojne mbi telin e shtylles...dhe me tej horizonti qiellor i turbullt,i vrenjtur.... ,besoj ta kem pershkruar sakte sic e ke menduar fillimisht :)
haha sh bukur :)
esht punim i personalizuar.

zogjte jam un burri dhe vajza qe qendrojme bashke duke pare te ardhmen

Hena eshte nje verset kuranor i cili shqip perkthehet: Dhe mes jush vendosem dashuri dhe meshire! :)
Jana Sh flm :)
Mund te lexohet dhe ashtu sic e ke sjelle ti! :)

Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit

O soul po per shoqet e forumi nuk do e beshe nje zhgarravin moj!!

Shum i bukur ky punim i fundit pergezime ëë

ps. ja dhe nga un nje pune kreative e vockel .
.

Soulmind

oNcE...
A quhet ky doodle-i ne viber si art? :p shkrimi pak si kembt e pules se si kemi elegant gishtat qe te shkruaj bukur, :(

16736550_10154372136213526_1207649711_n.jpg

Soulmind

oNcE...
A ju ka marr malli per ndonje pune dore more? :p ne cati ngjisim notes, brenda eshte per te futur clips :D

diy.jpg

Soulmind

oNcE...
Se fundmi kam filluar te shpreh frymezimin nepermjet kaligrafise "moderne".. nuk eshte ndonje stil i caktuar, thjesht alla Soul :p

exellence.jpg
Title: Excellence

Soulmind

oNcE...
sa keq qe si kemi me artistet e fvse ketu :(
katia evi didi

Monique

Shine like a moon!
Staff member
Be be ndonje gje nga vetja...ste mungon fantazia ty