Punime nga duart tona...

Soulmind

oNcE...
Dhe shihe mire, "zgerdhirja" ime ka ardhur pasi te dyja i kemi thene te njejten fjali @MaYaDa ....po ce do kte lloj protagonizmi aman? Te ben gje nder?
Ti qofsh gjithsesi
Mir ti, po une qe nuk qesha fare pse me bini ne qafe?!
:unsure:
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Mir ti, po une qe nuk qesha fare pse me bini ne qafe?!
:unsure:
Po ti sqaroje mi goce qe e quoteve se nuk e sheh foton qe ka vu....se ky zotria meno se kemi noi gjo me kte
Bela e modhe.....na trego e te rrujtmet

Une qesha se si ti si une thame te njejten paragraf.....as e pashe hic ca kishe quotu
Varja po he...interesant me bojna
 
Top