Puthe, shaje, martoje, ose harroje anetarin siper !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
  • Haha
Reactions: NGU

Vajza

Moderator
Staff member
Temen dhe ty bashke me to.Ec @MrCool martoje dhe @Vajza .E kishe hall ti si i mblidhte @Ri 3 shpifse ne nje status,po si sheh keto shushunjat qe sa degjuan emrin tend me mbyten :p
Flm shume per oferten deri para 2 muaj ehe ehe do pranoja ,ama tani smundem e kam full sezonen e veres po merem me daj @Ri @Drejtori , aq e kam matrejallin :ROFLMAO: o_O :ROFLMAO: :ROFLMAO: .shnosh e lejm per ndimer :p
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Flm shume per oferten deri para 2 muaj ehe ehe do pranoja ,ama tani smundem e kam full sezonen e veres po merem me daj @Ri @Drejtori , aq e kam matrejallin :ROFLMAO: o_O :ROFLMAO: :ROFLMAO: .shnosh e lejm per ndimer :p
Moj po kenke hamse e madhe ti pilivese. LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top