Pyetje - pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Edhe si haj edhe i tejkaloj,me raste.

Sa here ne jave perdorni peshk?
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Skam te tille

Me huazon pak:p?
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Direkt.Emrin dhe llogarine te lutem ti transferoj.

Do me japesh dt kur do i kthesh apo i do per fare:p?
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Spara,por e ndjej e ndjej qe jam kur me ben ndonje padrejtesi.

Ti apo hic?
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Po ,momentalisht jam ne pune.

A ja dhe lamtumiren veres se 2019?
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Jo vertete,por oret bejne te veten edhe te krijojne pak lodhje.

Te mungon shkolla?
 

Passion

Super Moderator
Staff member
4 dite pa i'u referuar kesaj teme. :(

Profesioni im me pelqen. :)

Nqs do thoje nga1 deri te 10 cilen note do i vija,padiskutim 8.5. :)

Nqs do te ju kerkonin nje sugjerim rreth zgjerimit te debatit ne forum,cila do ish sugjerimi sipas teje ?
 

Jetmira

Mbyllur
Do sugjeroja tema tee ndryshme psikologjike duke filluar nga dhuna,varferia,stresi etj etj

Si reagoni kur merrni nje lajm te mire?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top