Pytje pergjigje te ndryshme....

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
PErshendetje,po e rihap me postim timin kete teme,pasi per shkak te problemeve teknike ,nuk bejme dot copy postimin e pare si me perpara.(derisa te rregullohet)
Dhe tema ekzistuese kishte kaluar rreth 1200 postime.

Tema.

Nje arsye pse e pelqeni parnveren?


Ps;-Argetim te kendshem!! :)
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Nuk e ha fare ose ose kur mkap uria 12 nates.

Kur e shikon veten qe behesh nervoze, si vepron?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Hem,varet sipas situates,zakonisht ik dal i xhiro.

Sa dite plazh keni bere kete vere?
 

Vvetoni

Anëtar
Planet për me shku ne det, më duket se kanë ra në ujë :p

Ju dështojnë planet?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
nga njehere disa po,vec nuk merzitemm nis planin tjeter . :p

Jeni njeri qe programoni pergjethsisht kohen?
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Vende vende.

Cfare ben kur plani iken per skrap?
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Cdo mbasdite.

Cfare kuptimi ka nick yt?
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Eshte nje nder hyjneshat e olimbit

Cpo beni kete moment
 

Vvetoni

Anëtar
Normal, di me hanger mirë.

Ushqimi i preferuar?
 
Top