Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 12.3%
 • 4-6 vjet

  Votat: 14 13.2%
 • 7-9 vjet

  Votat: 21 19.8%
 • 10-12 vjet

  Votat: 26 24.5%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 16.0%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.7%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 9 8.5%

 • Totali i votuesve
  106

Marakli^Krapit

Antar Aktiv
Unë pra tradhëtarja më e madhe me plot 27 vite jashtë atdheut....

Në atdhe më pret atdheu. Babanë dhe vëllaun në Zvicër, motra edhe ajo këtu. A do të kthehem? E vetmja ëndërr që nuk është realizuar ende.
Me merr edhe mu nzvicerr mke edhe kojshi lol
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
2 dite
Kam me nejt dhe yhyyyyyy.
Plot 8 dite te tjera
 

lovely

Anëtar i ri
une u bera gati 10 vjet e ca muaj

skam ndermend he per he te kthehem sepse u mesova ketu me nje tjater fryme pune dhe tradita te tjera qofte edhe per te festuar

jam bo taljone medemek
 
 • Haha
Reactions: SaD

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Si mbledh dot ditet sa kam ,se e kam bere rara ringo xhaxho ,larte e poshte tere kohen:p
 
 • Haha
Reactions: SaD
Top