Seks dhe dhurata per provimet e Universitetit! Ne Elbasan..........

JordanBelfort11

I am watching you!
Ndërsa unë po, mbase ngaqë jam shum larg Shqipërisë. Se di pse dita ditës kur shoh video të tilla bindem shum e më shumë që meshkujt në Shqipëri janë shum të frustruar.
Seksohuni ju hëngërt dreqi se jeni bë sikur s’keni pa femra me sy në jetën tuaj!! :lol:
Nuk e kuptoj pse duhet ta citosh si fenomen shqipetar kete,kjo ndosh kudo,ne te gjith boten,ne te gjitha nivelet....
Ishe Presidenti i Anerikes ai zoteria edhe shkoi me sekretaren... kshuqe edhe meshkujt shqipetar jane si gjith te tjeret,me te mirat dhe me te keqija e tyre...
Ky “profesori” le te marre ate cka i takon.. ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Nuk e kuptoj pse duhet ta citosh si fenomen shqipetar kete,kjo ndosh kudo,ne te gjith boten,ne te gjitha nivelet....
Ishe Presidenti i Anerikes ai zoteria edhe shkoi me sekretaren... kshuqe edhe meshkujt shqipetar jane si gjith te tjeret,me te mirat dhe me te keqija e tyre...
Ky “profesori” le te marre ate cka i takon.. ;)
Meqe lajmi ishte lajm Shqiptar dhe une u fokusova tek Shqiperia kesaj rradhe. Po normale qe kto gjera ndodhin kudo.
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
E ka nusen alamet femre thone, por duket ai cfar lloj specie qe eshte.
Edhe kjo ska lidhje me ate qe parashtrova une, ai ka nje profil publik dhe le te kuroje ate me kujdes.
Se ca ka e ca ben eshte jeta e tij private dhe nuk ka askush te drejte ta gjykoje Apo paragjykoje.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
E ka nusen alamet femre thone, por duket ai cfar lloj specie qe eshte.
Po nusja ku hyn ketu? po si beme familjare ne bisedat....nusja ,kalamajt etj etj

Keto kane ndodhur ne cdo kohe, ndodhin , dhe do te ndodhin dhe jo vetem neper auditore, por edhe institucione private e shteterore.
Fenomeni eshte per tu trajtuar dhe jo jeta e tij personale...mendoj une gjithnje
Sdi pse kemi tendencen qe per cdo gabim apo faj qe ben dikush i referohemi familjes , si per justifikim (nga doli ky dreq)
gjithkush nga ne ben nje veprim qe pasohet me nje pasoje....dhe pergjegjesine e kemi ne jo familja
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Naive.Come on.Po te te provokonin nje dy her sdo ti tregoje vlerat apo do i lije te flisnin lart e posht qe presori ska :p
Naiv thashe se pashe ca komente qe ishin jashte asaj qe une mendoj per rastin.
Sa per provokime jeta na Ka testuar dhe na Ka mesuar se : “ jo cdo gje qe fluturon haet” :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Naiv thashe se pashe ca komente qe ishin jashte asaj qe une mendoj per rastin.
Sa per provokime jeta na Ka testuar dhe na Ka mesuar se : “ jo cdo gje qe fluturon haet” :p
Po ne kete rast kjo ka qene nga ato qe "hahen" de... ai i ziu tre vite qe priste , djersa vu te ziut lol
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Po ne kete rast kjo ka qene nga ato qe "hahen" de... ai i ziu tre vite qe priste , djersa vu te ziut lol
Jo o jo nuk eshte kurre e ngreneshme kur ne mes ka interes sado i vogel te jete ai.
Ne mos ke stopi diku tjeter do pelciste. :p
 

Bledi_Shady

finoallafine
Po nusja ku hyn ketu? po si beme familjare ne bisedat....nusja ,kalamajt etj etj

Keto kane ndodhur ne cdo kohe, ndodhin , dhe do te ndodhin dhe jo vetem neper auditore, por edhe institucione private e shteterore.
Fenomeni eshte per tu trajtuar dhe jo jeta e tij personale...mendoj une gjithnje
Sdi pse kemi tendencen qe per cdo gabim apo faj qe ben dikush i referohemi familjes , si per justifikim (nga doli ky dreq)
gjithkush nga ne ben nje veprim qe pasohet me nje pasoje....dhe pergjegjesine e kemi ne jo familja
Ku hyn nusja?

Nese vendos te maresh dike, trajtoje si duhet dhe ja kursen edhe vetes te dalesh neper emisione duke lypur puthje si nje adoleshent.

Ti nuk e kuptuar si duhet ate qe po thoja une, e po thua ate qe ke dashur te thuash.
 
Top