Shenjat e horoskopit që duan liri dhe i frikësohen martesës

Xhelozi

Antarë i Respektuar
O ti cun po ta perseris e njeher me mua shkruaj mire.
Se more dy komplimenta te hyri vetja nqef :):)
Nuk e di me ke je msu tu shkrujt cfare te tvij nmendje.
Mos mi cito me postimet :D
Kalofsh mire.
Sdini as tkomentoni e as tshikoni punet e juja.
Flm dhe ti kalo mir
 
Top