Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Rri pash zotin mos na kujto zjarrin sa na osht fut tartakuti.edhe cig me gur e ndez hahahahahahahhahaahahah
Dashuria e perjetshme e buqes ky :p
Me lejo te te ofroj gjoksin tim te nezesh cinaren dhe me i thon ik pirdhu tartakutit.. lol lol

Thjesht fantastike. ;)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tema u rihap perseri,pasi kishte kaluar rreth 1900 postime.
Argetim te kendshem.

Tema.; Tiku nga Cerriku.
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Vetoni do thosh
njeri i mirelol

Kurse Nick do thosh

seksi :emoji_yum:
 

Passion

Super Moderator
Staff member
KINGU i forumit.
:)
Evro afrikano. :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
@ZHIGO reklamuesi i anakondes me nje sy.. lol lol
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Plako nuk merrem me detajet se si i quan gjarprinjte tat ti.. lol lol lol
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
perfunimisht Zhigon e ka marr nbe qaf e shkumja ne Albania ... lol lol lol
 
Last edited:

ZHIGO

wish me well...
lal...dy her kam shku ne spital per nrydhje qafe deri tani lol

kshu o kur shef per i koh tgjat mish te xi :lol:

imagjino ne budva...me serum me vete duke u fut ne det :lol::lol:
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
po ti ike per pushime apo per me u perlesh me femrat e bardha ore.. lol lol
 

ZHIGO

wish me well...
jo me...nk kam faj un per zotin me bin ne qaf ato mu lol

un jam i urt ke zoti , sbo nona mo te urt :lol:
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
jo me...nk kam faj un per zotin me bin ne qaf ato mu lol

un jam i urt ke zoti , sbo nona mo te urt :lol:
Do jesh hap me protofolin plot me valute ti dhe ato anakondat e kane nuhatjen te ndjeshme ndaj parase.. :p lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top