SMS i FUNDIT

Monique

Shine like a moon!
Staff member
Fresh fare lol lol .....drejtor e ja me fakte jo llafe lolScreenshot_2019-03-19-21-49-44-944_com.whatsapp.png.jpg
 

Drejtori

Leri Minat......
Staff member
Na le e mua e bledin me kallam ne dore me kete sms. LOL
 

Drejtori

Leri Minat......
Staff member
Drejtor une i ngrita velat ne drejtim te Nevit. lol
Me kete hamshor qe ka Moni do e le fare edhe kete forum se nuk me bejne gishtat me i shkrujt me. LOL LOL LOL
 

Monique

Shine like a moon!
Staff member
Sa shpifsa jeni te dy, se xhelozia po ju plas nga veshet

lol lol lol
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ky mesazh me coj .." ngrihu gjumashe "
 

Monique

Shine like a moon!
Staff member
Screenshot_2019-03-20-09-25-22-531_com.viber.voip.png.jpglol lol lol na falni per fjalorin ,po kjo ishte e fundit :p
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Lina ku je mami ka shtruar mos u vono po te presim
 

Hera

Moderatorë
Staff member
motra sot me cmendi te pakten nja 10 sms si jane femite apo bejne zhurme a kane ngrene oh

keshtu beni dhe ju nenat e tjera kur femite ikin nga shtepia ?
 

Drejtori

Leri Minat......
Staff member
Lale shih pak k'te pjeshken sa e mir asht. :)
 

Drejtori

Leri Minat......
Staff member
Vazhdimi....

M'futi gjilponen n'vena e m'doln syte xixa po mos duksha bthq para saj qeshja si l..e/
Tani qe doli loti kokerr fiku.


:D :D :D o me lot
 
Top