Sofra Kuksjane

Didi

C'est la vie.
Artin cajin dhe verem po i imagjinojm se spam gje. :p
 

Dorina

Zikaltër
Ne çajin e mbledhim vetë dhe është shumë i mirë:)
  1. Çaj mali
20190819_070140.jpg

2 verën e bëjmë vetë( musht)
20190819_070438.jpg


3 boronicën po ashtu
20190819_071330.jpg

4 kungull20181128_115115.jpg
20190506_205656.jpg


5 arra
6patate
7 fasule
8 gështenja
9( qumësht kos djath gjizë tlyen:p vezë)
10 turshi
Mjaltë
Raki
E plot të tjera..( nuk jam në shpi të sjell foto)
Këngë e valle sa të duash...
Jemi të haresë e jemi të mirë :love:
 
Last edited:

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Me sa di une, jam e para kuksjane qe regjistrohet ne ri-hapjen e forumit. :)
Iu uroj mire se ardhjen te gjitheve dhe sonte per darke jeni te ftuar nga une.
Menuja eshte sekret por jam e sigurte qe do iu pelqeje shume. ;)
Mire se te na vini e mire se te na rrini......
A din me a fli ti ??
Po du me u ngi
Se allah shume jam umtu
Kerrkush allahile spo mun me me kuptu
 

Xhelozi

Just Smile !
A din me a fli ti ??
Po du me u ngi
Se allah shume jam umtu
Kerrkush allahile spo mun me me kuptu
Ajo din me bo fli
Po ta qes nji teke raki
E nisim me kendu me çiflteli
Mir se na vjen te shpija
Se kshu e ka tradita
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Jo rakiA sen sum vyn
Valla i hupt del me pi alkohol
Smunesh sportin me e lujt
Run porten e ta shtijne goll
 

Xhelozi

Just Smile !
Hah gol smund tme shtijn
Se rakin nuk e pi me tepri
Po ruju per vete
Se un i kam rregullu kto sene
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top