Sot...!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
....sot,dita e ftohte,por sec kisha nje ndjesi te mire tek i ftohti ishte aq fisnik dhe i ashper,te jep ndjesine sikur te qarteson,relakson koken dhe mendimet.
 

milva

Anëtar Aktiv
Ftohtesia sado e ftohte te jete te permend nga nje gjume letargjie qe ke kaluar jo pak gjate...fillim pranvere...cel cdo gje!
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot nje dite e cuditshme
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Sot, me duhet te dal perseri!! :))
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot eshte e hene dhe me duket nje dite e cuditshme .....perse valle
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot ate do bej passion gjume shpejt
 

Passion

Antarë i Respektuar
....... t'falenderoj. :)


Eliminoj sot se si e ka pare nga laŕt si nje dron :) me syrin e tij Cvajg ,pastaj do zhytem ne tjetrin me 5 faqe ne dite.

Serish faleminderit!
 

Attachments

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot ....eshte e shtune :lekundje:
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Sot nje rreze e zbehte dielli trokiti ne dritare, rreshqiti ne taparele deri sa gjeti hapsiren per te depertuar ne xham e per te arritur ne syte gjysmembyllur nga petacia...
me beri te leviz, te rrotullohem si nje qengj ne hell, te fshihem mes carcfesh si femija ne grembo ....
u ngrita , aroma e kafes me dha energjine qe me nevoitej e vetem ateher, ne ate cast mora hak mbi grillen ... ika ne te dx te dritares terhoqa " litarin" e tendosur e mes ankimeve te saj ne palosje rrotulluese e detyrova te fshihej diku lart.. e pshe se si agimi , dita e re po me buzeqeshte....por erdhi darka e grilla fshehu yjet dhe henen.. kuroren e zbardhur diku ne horizont... une diku mes kubit te brdhe ... nje liber ne komedine... e pritje te nderroj fjalen sot me dje...
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot eshte nje dite e mrekullueshme nje dite qe them mirserdhe :flutura:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Sot i pash ngjyrat tek zbeheshin,vrensirat tek rriteshin,pastaj nje shi i bute neper mendime me zgjoj nje pranvere te vonuar. :))
 
Top