Sot...!

lovely

Anëtar i ri
Sonte ne mbremje teksa vrapoja me zu siri gjysemhenen e arte ne te arte te argjendte
Dhe ja shkela ;)
 

lovely

Anëtar i ri
sot me ka pushtuar ankthi, na dalte per hajir
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot ....jam e lumtur ashtu si dje
 

lovely

Anëtar i ri
Sot clirimtore pronto per vrap
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot eshte e shtune
 

Ultraviolet

One day or day one. You decide 🍻
Sot 0 energji por jam cu me menje tkeqe kshu qe eshte cdo gje ne rregull 😂
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Sot nuk po me behet te prek pune me dore!
Jo se prek dite te tjera por hajt sa per te thene lol
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot ...nje dite e mbushur me bukuri shpirterore
 
Top