Sot...!

jana80

Super Moderator
Staff member
Sot isha ne nje vend te mrekullueshem ku paqja mbizoteronte mbi boten . syte shikonin ate kufirin e tokes me qiellin... pash edhe nje shqiponje mbreterore te fluturonte e lire..arrita te fokalizoj edhe nje kaproll .. e shume marmota... ama tani ndihem sikur dikush me ka thyer kockat ... por ndjesi e bukur .. shume e bukur.. nje mal me strese e lene atje ne ato maja te sunduara nga jonjerezimi... dhe nga nje ishull i vockel akulli ...
 

Attachments

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
sot jam plot energji, pasion full with emotions etj etj te pakten keshtu do doja te isha. :p
 

Passion

Antarë i Respektuar
Si sot 22/8/1922 u vra Michael James Collins nga Beal Na Blath.

Vrasja e tij mbetet mister.

Revolucionar,politikan ,edhe udheheqes per luften irlandeze. :)
Kryetar i perkoheshem per shtetin e lire Irlandez prej nje periudhe 7 muaj .
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sot dite e bukur ....per cdo gje
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Ndihem.nostalgjike për vitet e fëmijërisë së ulur në ato banka
Suksese prindërve të këtij forumi për fëmijët e tyre:)
 
Top