URIME! Kancelarja Gjermane me këtë lajm i gëzoi gjithë Shqiptarët Danke Angela !

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
URIME! Kancelarja Gjermane me këtë lajm i gëzoi gjithë Shqiptarët Danke Angela !URIME! Kancelarja Gjermane me këtë lajm i gëzoi gjithë Shqiptarët Danke Angela!

Qytetarët e Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë, Kosovës, Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës nga 7 janari do të munden të punojnë legalisht në Gjermani vetëm me dokumente të shteteve të tyre, respektivisht pa pasur pasaportë të BE-së.Ky informacion është shpallur zyrtarisht nga Merkel ku thotë se qytetarët do të mund të punojnë në vendin më të zhvilluar të BE-së.

Kjo do ishte dëshira me e madhe e shqiptareve, shpresojme te realizohet ndonjehere .


b.lajmejavore.com

Te jete i vertet si aljm?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam ndegjuar se do te jete keshtu.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se besoi se eshte lajm i vertet..perndrysh ishe bombardu interneti sote nga ky lajm..

Po inshalla del i vertet..
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Rroft Dada Merkel.
U pa puna
Do ik ne Xhermani .

Kush do te me marr ne tel (mos ngaterroni prefiskin)
0049123456789 :emoji_yum: :emoji_yum:

100 mije nxenes me pak kete vit ne shkolla. :(

S'ka makineri ta ndale kete ikjen. :(
 
Top