Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ky Mogli per nje cast ma kujtoi legjenden...ehh nostalgjia

P.S. Franko mojr mojr :p
Jane ende ne arkive te gjitha temat e legjendes :p..ikona e shqiptarise ne Iliriade :p
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Jane ende ne arkive te gjitha temat e legjendes :p..ikona e shqiptarise ne Iliriade :p
Plasi per icik moderator po nuk ja realizuat qe nuk ja realizuat deshiren qofte edhe per nje ore.


@legjenda ec plako se o te bej moderator kete here o nuk te bej...rruge te mesme ska. :)
 
  • Haha
Reactions: Aki

Aki

misfit
Po provoj fatin te behem e bezdisshme me kto cunat e ri ne lagje :D
Tashi ajo ekonomia, astrologjia e ato fenomenet paranormale dhe enigmat sikur po ma vrasin syrin tek shkencat ekzakte. Kur i thashe WxP kshu me injoroi :p, beni dot gje ju, apo te ve une syze qe mos i vras syte :D
 

WxP

.
Po provoj fatin te behem e bezdisshme me kto cunat e ri ne lagje :D
Tashi ajo ekonomia, astrologjia e ato fenomenet paranormale dhe enigmat sikur po ma vrasin syrin tek shkencat ekzakte. Kur i thashe WxP kshu me injoroi :p, beni dot gje ju, apo te ve une syze qe mos i vras syte :D


Uuuuuuuu ma ban hallall pz po prap spo e kuptoj ku don ti vendos kto ???
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Kam probleme kur dua të dal nga forumi (Log out)
Pothuajse gjithnjë më nxjerr këtë fjali (Oops...we run into some problems)
Ose edhe kur nuk e nxjerr, vonohet shumë për të dalë... e duhet të pres gjatë.
Kur dua të hyj (Log in) nuk ka asnjë problem, hyj menjëherë...
 
Top